Chmelař Jiří (Přerov 1950)
Modroočky, signováno (vytaveno razidlem) vlevo dole J. Chmelař, nedatováno (2000), objekt (pryskyřice, polyester, biologický materiál), 29 x 40 x 7 cm (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Chmelař Jiří (Přerov 1950)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |